Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell a Doulingo-ban...

Kisgüzü kérdése:

Hogy kell a Doulingo-ban comment-et írni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az már rég megszűnt. Volt pár nagy frissítés és egy csomó jó funkciót kivettek, így pl. a feladatok hozzászólásait is sajnos, pedig az tök hasznos volt.
2023. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi:)
2023. máj. 10. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt a vége.
2023. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minek?
2023. máj. 27. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

A szuper nyelvtanuló eszköznek: ingyenes, játékos, hasznos.


Már csak jó, de közel sem szuper, miután a két legfontosabb funkcióját megszüntették egy frissítés alkalmával, rengetegen hagyták ott és az én motivációm is csökkent annyira, hogy még a sok száz napos lángomat is feladtam több napos kihagyással, ugyanis egyrészt az általad kérdezett fórum, minden egyes feladathoz tartozó diskurzust egyszerűen megszüntették általam felfoghatatlan okokból, mennyit tanultam belőle, kinek ártott, másrészt ami tényleg a legeslegjobb volt benne, hogy a mesterséges intelligencia segítségével követték, hogy melyik tananyaggal mikor találkoztam, és minél régebben, annál jobban változott a színe, aminek persze az is része volt, hogy megvolt a nyelvtanulók szabadsága, hogy milyen sorrendben tanulja az anyagot, most meg ez sincs már, ha megcsináltad egy lecke mind az öt szintjét és az arany színű lesz, az örökre arany is marad, hiába felejtettél el már tán mindent, miután máshol nem tanulod az adott nyelvet esetleg. Ez talán engem még jobban is zavar, mint hogy nincs fórum, mert az van más platformon, külön duome meg disquas, már legalább is annak, aki boldogul az angollal. A tudás kopás elhagyására amúgy azt mondják hivatalosan, hogy minden új lecke tartalmaz minden korábbi anyagot is, de ezt erősen kétlem, nem is beszélve a befejezett nyelvi kurzusomra, ami tiszta arany, sőt, lila koronás, de sehol máshol nem használom az adott nyelvet, már vagy fél éve befejeztem teljesen, full kimaxoltam, aztán jött a nagy frissítés, egy út lett és azóta kopik a tudásom, aminek semmi jele nincs, max megcsinálhatom ugyanazokat a leckéket újra és újra, de az meg unalmas, szóval én is a borzasztóan csalódottak társaságát bővítem sajnos és demagóg módon hajtogatom, hogy bezzeg régen a Duolingo is jó volt.


Megértem azt, aki ott is hagyta, én is nehezen veszem rá magam, hogy folytassam a nyelvtanulást, de legalább az biztos, hogy egyrészt mindig ingyenes lesz, másrészt még mindig jobb tevékenység, mint olyan sok minden más, ugye.

2023. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Várunk és SOK kitartást!!!!!!

Legyen motiváció :)

2023. jún. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!