Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek önmagam?

Ambrus Lonci kérdése:

Hogyan legyek önmagam?

Figyelt kérdés
Már három éve új suliba járok. De csak úgy viselkedtem hogy mindenkinek megpróbáljak megfelelni.Így egyik barátnőm se ismeri az igazi önmagam.

2023. máj. 12. 21:04
 1/4 anonim válasza:
hát az nem egyszerű dolog. ugyanebben a cipőben járok/jártam. szerintem az nem barátnő aki előtt nem tudsz/mersz önmagad lenni.
2023. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyemen vagyok ilyen.Iskolás koromban több önbizalmam volt mint most.Nem merek igazán önmagam lenni, visszahúzódó szűkszavú vagyok pedig itthon meg baráti társaságban benem áll a szám.
2023. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A suli alatt nehéz éveim voltak. Most kezdek igazán megnyílni a világ felé csak, 27 vagyok. Lehet késő, de talán ami késik nem múlik. De sebaj. Ne érezd kötelességszerűnek az egészet, amajd fejlődsz! Nem lesz ez örökké így, ne aggódj ez miatt. Majd lesz egy párod, előbb-utóbb mindenkinek összejön és megtapasztalod a boldogság ízét, előjön belőled az emberi lény. Tetszeni fog :)
2023. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!!!!!
2023. júl. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!