Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Foxpost autómatába rendelek...

Ha Foxpost autómatába rendelek csomagot, akkor mi lesz a tranzakció neve?

Figyelt kérdés

Ha rendelni szeretnék egy terméket egy weboldalról Foxpostos csomagpontra, bankkártyás utánvéttel, akkor ott mi lesz a banki tranzakció neve? Az lesz a neve, hogy Foxpost, vagy pedig a weboldalnak a neve, ahonnan rendeltem? (Egyébként OTP-s vagyok, ha ez számítana) Most rendelek először internetől, és nem nagyon szeretném megadni a valódi címemet, (ezért is rendelek foxpostra), viszont a számlázási címemet se szeretném megadni, abból lehet baj?

A válaszokat előre köszönöm 🥰



2023. máj. 14. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés kifejtése alapján kérdezem: mi bajod van?
2023. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy intim webshopból rendelnék, és nem szeretném hogy látszódjon. Igaz, enélkül az információ nélkül egy picit furcsán hangozhtatott a kérdés 😅, ezért elnézést kérek.
2023. máj. 14. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:

2: Nem, nem ezért érthetetlen a kérdés.


"nem nagyon szeretném megadni a valódi címemet"


vs.


"viszont a számlázási címemet se szeretném"


vs.


"mi lesz a banki tranzakció neve"


vs a józan ész kérdése: ki olvassa rajtad kívül a bankszámlakivonatodat?

Nyilván egy ügyintéző, adott esetben, de az is biztos, hogy maga a webshopnál is lesz olyan, aki tudhatja majd, hogy te rendeltél onnan.


Zavaros, zagyva kérdés.

2023. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen igen, tudom, hogy nem a legjobban fogalmaztam.

Viszont válaszolva a kérdésedre, a szüleim olvashatják el, mivel OTP Junior számlám van, és ebben az esetben láthajták, hogy mire költöttem az adott hónapban. És emiatt tartok, hogy ha megadom a címemet, akkor a szüleim látni fogják, hogy honnan rendeltem vagy pedig esetleg ugye ezért lennék kíváncsi, hogy a banki tranzakció neve a weboldalé, vagy pedig a foxpost lesz.

Még egyszer elnézést kérek a fogalmazásért, lehet jobb ötlet lett volna ezekkel az adatokkal pontosítani a kérdésemet, még a legelején.

2023. máj. 14. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!