Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyáltalán lesz jobb valami?

Egyáltalán lesz jobb valami?

Figyelt kérdés
Covid,infláció óta egyre jobban azt veszem észre dől a világ. Előtte még ha nem is a legjobb de voltak boldog pillanatok most meg egyre rosszabb. Családok mentek tönkre,emberek idegileg. Az ember dolgozik naphosszat a minimálbérért de arra nem elég hogy beüljön egy étterembe és egyen valamit,mert olyan árak vannak hogy nem engedheti meg magának. Most nem milliárdosokról beszélek. De aki így él őszintén mi értelme itt lenni akkor ha az ember küzd de mégsem tudja megtenni amit szeretne? Én hálás vagyok hogy van egészségem ami mindennél többet ér,de az hogy az ember nem tud igazán boldog lenni az valami botrány. Hogy nem tud ismerkedni,mert egyik rosszabb mint a másik most sorolhatnám mik az okok de felesleges. Őszintén kérdezem mi lesz még? Lehet még hinni a reményben? Mert én már nem tudom miben bízzak.
2023. máj. 14. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is ezen gondolkodtam,nem hinném hogy jobb lessz bármi is ,de persze remény mindig van
2023. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Őszintén kérdezem mi lesz még?"


Röviden és tömören, semmi jó. De a reményt sosem szabad feladni. Ha valóban tudni akarod, mi lesz még a következő években, írj rám privátban.

2023. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdező: véletlenül futottam beléd, vasárnap lévén unalmamban elolvastalak...nem kellett volna..

A háborúban születtem, itt ahol ma is élek az ukrán front lődözte a nácikat(meg aki szembe jött)...


Visszatekintve jó sorsom volt(van), mert eddig minden nyavaja elkerült. Nem értem miért is siránkozol?


Az én sorsom a tenyerén hordott eddig. A politikával nem foglalkozom, nem nézem a hazai tévéket, nem hallgatom ezeket a rádiókat, van egy sportkocsim, kellemes lakásom...


Akkormost?

2023. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó,hanem hogy nehéz a megélhetés hiába küzd az ember,és rossz hogy sok mindent nem tud megtenni.
2023. máj. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!