Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joe Jonas hangja jobb Nick...

Joe Jonas hangja jobb Nick Jonasénál? Kevin egyáltalán szokott énekelni? Tudtok olyan JB-számot, amiben lehet Kevin hangját hallani?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 16:35
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nekem Nick hanga tetszik a legjobban, de gondolom mindenkinek más jön be.... szerintem sokkal jobb hangja van, mint Joe-nak és a szóló számai is jobban tetszenek.

Kevin is szokott énekelni, nem neki van a legjobb hangja, de azért egész jó :-) ő inkább csak vokálozno szokott. De pl ezt a számot ő énekli, szerintem csak a disney erőltette rájuk, mert tudták, hogy mindenki azt gondolja, hogy ő nem érdekel. [link] hát nem túl jó ez a szám, de hallgasd meg :-) amúgy az la baby- ben is lehet hallani, hogy vokálozik.

Nick- nek van a legjobb hangja, aztán Joe- nak és utána Kevinnek...

2013. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs is olyan rossz hangja sőt egész jó :)
2013. jún. 11. 18:17
 3/3 anonim válasza:

1. Vagyok

Hát igen, egész jó.... csak szerintem a tesóinak jobb a hangja :) de ő se rossz :)

2013. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!