Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnak az alumínium...

Mit szólnak az alumínium feldolgozóban, ahol mondjuk a sörösdobozokat dolgozzák fel, ha üzeneteket helyezek el az üres dobozokban ?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megtalálják benne ?

#üzenet #sörösdoboz #ökör #üres sörösdoboz
2023. máj. 14. 12:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Néha szoktam egy papírdarabra írni valamit és azt beledobom az üres sörösdobozba, úgy dobom ki .

Néha normális dolgokat néha meg trágárságokat üzenek benne . :)

Ti nem szoktatok ilyet csinálni ?

2023. máj. 14. 12:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam ilyet csinálni.
2023. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lucifer-666 ***** válasza:
Én sem szoktam. A tengerbe sem dobálok palackokat.
2023. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is, hogy fülpálcikát dobtam bele .
2023. máj. 14. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan annyira ostoba vagy, hogy szerinted kézzel dolgozzák fel ezeket? Meg olvassák a szemetedet?
2023. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem vagyok idióta, másrészt csak gépi szekció van. De a papírcetli nem zavarja gyártást.
2023. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogják ledarálják (géppel) szétválogatják (szintén géppel, általában sűrűség alapján képes a gép "szelektálni" ahol én voltam és láttam ilyen üzemet ott centrifugálták az örleményt.), hogy mi az ami alu mi az ami nem, alut beolvasztják a többi meg megyen a szemét telepre.
2023. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Feldolgozáskor ilyenekre nincs idő. Sok helyen pedig már gépek végzik a hulladék válogatását is.


Szóval 5-ösnek igaza van.


Az más kérdés, hogy ezzel se vagy tisztában és tirpák hülyeségekkel töltöd az idődet, mert unatkozol.


Áss el egy időpakszulát vagy valami hasonló. Ha már ilyeneken kattog agyad.

2023. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!