Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok 10 ezer forintos...

Hol tudok 10 ezer forintos bankjegyet 100as érmékre felváltani?

Figyelt kérdés
A kérdés arra az esetre vonatkozik, hogy ne ürüljön ki a kassza 100asokbol, tehát postán vagy bankban megoldhato ez?

2023. máj. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A postahivatalok főpénztárában.
2023. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

┌ Elvileg bármely postán, de tapasztalatom szerint a valóságban úgy van, ahogyan az 1-es válaszban szerepel, csak olyan (nagyobb) posták esetén jártam sikerrel, ahol van főpénztár.


Ingyen sem a 10 ezer forintos, mint címlet miatt, sem az értéke miatt, nem lehet: [link]


Ingyen, többszörre lehet:

A 10 ezer forintost, akár vegyesen is, ingyen tudod 2000 és 1000 forintos címletekre váltani.

Aztán 2 ezer forintnyi bankjegyet (2000 vagy 1000 forintos címletben) tudsz 20 db 100 forintos érmére váltani.

Ugye, egy alkalommal, ezek a határok. A főpénztáros hölgytől függ a többi (férfit még nem láttam egyik főpénztárban sem). Megkérdezi az ember, hogy kezétcsókolom, húzzak új sorszámot, vagy megteszi, hogy több alkalomnak tekinti és sorozatban váltogat? Ha nem könnyíti a dolgom, akkor is megköszönöm, megértem. Arra sem lehet alapozni, hogy mit gondolok a viselkedése alapján. Volt, hogy katonásan dirigáló, morcos hölgy minden további nélkül ráállt, és volt, hogy mosolygós, kedves hölgy ajtót mutatott. Az sem változatott az elutasításán, hogy öt perc múlva ott voltam a következő fordulóra, és úgy köszöntem el, hogy jövök még. ┘


┌ Bankfiókokban, ahol a számlám is van, csak elzavarást tapasztaltam. Akár olyan megjegyzéssel is, hogy nincs ennyi apróm, de egyébként is díjért váltunk. ─┘

2023. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!