Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadjunk nem mertèl soha...

Fogadjunk nem mertèl soha belekötni a fogorvosba?

Figyelt kérdés

Szerintem a fogorvosoknak van a leg nyugodtabb èlete a világon.

Hisz ki merne belekötni?

Jól gondolom?



#fogorvos #Kötekedès
2023. máj. 20. 23:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

ha tudom, hogy fogorvos ráadásul az én fogorvosom , akkor biztos hogy nem kötnék bele, mivel

1. ismerem és nincs bajom vele hiszen rajtam segít.

2. nem köthetek bele, mert ha bunkó vagyok vele ő is az lesz velem , akár ki is tudna cseszni velem.

Nem biztos, hogy nyugodt élete van. Aki nem ismeri nem csak bele köthet , hanem jól helybe hagyja.

2023. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na ezt mondom!

XD

2023. máj. 20. 23:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a fogorvosba, senkiben nem kötök bele, de legyen az akármilyen bunkó ember, annak vissza szólok. Ha az orvos bunkó annak is megmondom, hogy nem abból a bizonyos testrészéből rángatott ki. Attól, hogy valaki tanultabb, iskolázottabb, nem jogosítja fel, hogy másképp banjon egy hétköznapi munkás emberrel. Bár már csak magánorvosokhoz járok, velük sosem volt rossz tapasztalatom.
2023. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

#1 vagyok.

ha bunkó én is bele kötnék.

2023. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

#1

főleg hogy az én orvosom egy öreg ember én még fiatal vagyok nehéz fizikai munkát végző fiatal.

2023. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Kb úgy beszélsz róla mint valami istenről... Ha szarul végzi a munkáját, akkor nem kérdés, hogy simán lecserélem. Vágtam már rá ajtót fogorvosra mert egy igazi paraszt volt.
2023. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En belekotottem, sot, be is pereltem (kihuzott egy masik fogat is, amit nem kellett volna).

Kaptam parezer eurot peren kivuli megegyezessel es soha tobbet nem mentem hozza.

2023. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam csak kifutott, feladta :D pedig többnyire én futok ki
2023. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak nincs nyugodt életük akikhez én járok..
2023. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kitana. válasza:
Nem volt még rá indokom, magánba járok, normális volt eddig mindegyik. Amúgy meg a fogorvos a dolgát végzi és valószínűleg agyilag nem egy 10 éves szintjén áll, ha nem vagy neki szimpi és kötekszel, akkor sem fogja az ínyedbe vágni a szikét, hanem ha távoztál, maximum akkor elküld a tudod hova.
2023. máj. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!