Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sokára megyek ki dolgozni,...

Nem sokára megyek ki dolgozni, és érdekelne , hogy mennyibe kerül kint egy doboz cigi vagy dohány, ha nem viszek magammal itthonról?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2023. máj. 21. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova ki? Az udvarra? Vagy az utcára?
2023. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiba, mintha viszel magaddal.
2023. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leginkább annyiba, amennyire képes vagy elsajátítani a magyar nyeltant.
2023. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5€. Ja nem, 6 $. Vagy lehet, hogy 4 ₤, nem tudom biztosan
2023. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen apróságokon ne agyalj. Könnyítsd az utadat és ne raktárral kelj útra, magaddal cseszel ki. Sőt elsőre tényleg csak a szükséges cuccaidat vidd. Ne járj úgy, mint én legelső kijövetelemkor.


Minden alkotói cuccomat kihoztam az első helyre, nem jött be a hely és kínlódhattam vissza a sok cuccal.


Először legyen helyed, megfelelő körülmények kialakítása stb. A fizudat megkapod és ugyanúgy tudsz venni mindent. Legyen plusz pénzed mindig, főleg kiutazáskor. Nem mindegy, hogy plusz egy táska vagy egy pénztárca van nálad.


Kinti fizuból nem kell annyira spurkodni, mint magyar körülmények között.

2023. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én németben és hollandban is dolgoztam kint 3 éve, akkor még 12-13 euró volt egy doboz cigi. Azóta nem tudom hogy mennyit drágult, de én már akkor is inkább töltöttem/sodortam kint, mivel sokkal drágább volt a dobozos.
2023. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12-13 euró egy doboz? Három éve? Hatos, téged nagyon átvertek. :D
2023. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem gondolnám, miért?
2023. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert most kerül 7 euróba egy pakli.
2023. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!