Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Sokszor a büfében előttem áll a főnök és elég kínos a csend ...

2023. máj. 24. 22:10
 1/7 anonim válasza:
75%
kérdezd meg, mikor kapsz fizuemelést
2023. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elég kínos, mindig úgycsinálok mintha nézelődnék...

Most komolyan ?

2023. máj. 24. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mikor megy nyugdíjba. Kinevez e az utódjának. Asszonnyal még megy a szex otthon. Ilyenek.
2023. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen beszélgetni, ezen kell túllépni hogy a csend is lehet totál nem kínos, hanem egy tök jó állapot. Max beszélgettek arról amit esztek, vagy hogy ki miket szeret még enni, de nem kellenek ezek a kötelezőnek tűnő erőltetett beszélgetések, mert az még kínosabb.
2023. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit , értelmetlen felesleges, jobb ha később mész mikor ő végzett .
2023. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Hagyjad főnök majd én fizetem!"😂
2023. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen embereket, mint a kérdező.


Ugyanúgy ember a főnököd is.


Voltak olyan munkáim, ahol a kollegák ilyen helyzetben voltak, jómagam pedig mindig beszélgettem a feletteseimmel, főnökeimmel normálisan emberként.


S ezt nem tudják hova tenni fejben egyesek. Volt, aki seggnyalásnak gondolta, azzal viszont megbeszéltem, hogy mi a helyzet.


Az, hogy ő fejben blokkolt és nem nyitott az az ő hiányossága. Engem nem érdekel ki milyen pozicióban, státuszban van... Nekem ember az ember. Normálisan bánok s beszélek vele.


Az más kérdés, hogy pl megtalálunk közös pontokat, témákat és azokról beszélünk. Pl alkotás, kreativitás, bicózás, túrázás stb.


Mai napig tartom kapcsolatott adott volt feletteseimmel, mint ismerősök, olykor találkozunk.


Egyik a másikat megismerve üzlettársak lettek, hátrahagyva munkahelyüket.


Javarészt azok maradnak kínos csendben, akik tartanak valamitől, vagy akik pletyizni tudnak csak és értelmes témákkal nem igen foglalkoznak.

Vagy/és túl sokat képzelnek bele másokba; pszichés egyéb blokkok pl kissebbségi komplexus stb.

S van a kommunikációs készségek hiánya, mint tényező.

2023. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!