Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az is bullyllingnek számít ha...

Az is bullyllingnek számít ha a munkatárs nem köszön vissza munkahelyen és utcán?

Figyelt kérdés
Egy ilyen helyzet van sajnos pedig nagyon kedves vagyok vele.

2023. máj. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ahhoz valamilyen ártó szándékú kontaktusnak történnie kell, ez pedig a teljes hiányáról szól.

[link]


Képtelenség valakit úgy bántalmazni, hogy közben teljesen ignorálva van és semmilyen kapcsolatfelvétel nem történik. Vedd tudomásul, hogy nem kívánják a társaságodat, és ne nyomulj.

2023. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom te megint betaláltál.Én is csak ember vagyok.Engem miért kéne kirekeszteni?Ez azért bunkó volt tőled.
2023. máj. 25. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam először a neved az oldalon és az ilyen típusú kérdést. Gyanús, hogy van valami kis mentális defektusod, hogy nemcsak áldozata szeretnél lenni a kérdésben felvázolt szituációnak, de még egy kis üldözési mánia is jön rá. Ha más is hasonlóan reagált már egy ilyen kérdésedre, talán az jelent valamit hogy több független ember is meg tudja cáfolni a hülyeségeidet.
2023. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is most néztem a kérdéseit, nekem is az volt a gondolatom, hogy valami nincs rendben a toronnyal "Florián2"-nél.
2023. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!