Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiköttöték az egyik ismerősömn...

Kiköttöték az egyik ismerősömnél a vizet egy társasházban. Betegről van szó mert epilepsziás. Tartozást kifizette de húzzák halasszák a visszakötést, igérgetik hogy jönnek és sehol semmi. Ilyenkor mi a teendő, kihez lehet fordulni ilyenkor??

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a választ

2023. máj. 25. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidegvíznek kötelező lennie akkor is ha tartozás van. Vízművek,személyes asztal boritás.
2023. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nincs . Nem kötik ki. Max szűkítik a keresztmetszetét.

De társasházban még ezt sem lehet. Mert a főóra alapján a szolgáltató megkapja a társasháztól a pénzét. A th meg úgy hajtja be a tulajdonostárstól ahogy tudja.

2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-2 kérdező de külön vízórájuk van es leszerelték teljesen nála sajnos es ha jönnek is csak a hideg vizet kötik be! Meg is fenyegette a közösképviselő higy ha mégegyszer ilyen lesz addig ameddig ő lesz nem lesz vize
2023. máj. 25. 17:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Igaz nem is a vízművel jött a közösképviselő hanem a megbizott vizszerelőkkel jelent meg náluk
2023. máj. 25. 17:32
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ha jol értelmeztem 2-es kérdező hogy van a társasházfő vizoraja meg a lakasokba a sajat?
2023. máj. 25. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldtem volna a közös képviselőt a fenébe, neki sincs joga korlátozni a szolgáltatást. Mert ha jól értem akkor hívta Jóskát és Pistát a két alkoholista mindenhez is értő szerelőt és elrendelte a kikötést.
2023. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os kérdező hát igen sajnos ezt csinálta mert levan szerződtetve ezekkel a vizszerelokkel de nem tudja mit csinaljon mert csak hülyére veszik es fizet nekik! Lehet többet is mit kéne szerintem
2023. máj. 25. 17:45
 8/14 NTBS ***** válasza:
0%

Miért nem fizette a számlát?

Nem egyből kötik ki.

2023. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as kérdező igazad van ebben de nem az o hibajabol gyult ossze, de egy beteg embernél csinálhatnak ilyet??
2023. máj. 25. 18:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg már kifizette a tartozást es basznak bekötni nála a vizet es felszerelni a vizorat hiaba szol nekik hogy jojjenek
2023. máj. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!