Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem az eladónak kell...

Tényleg nem az eladónak kell ezt intézni, illetve nem is tudja? Mit kell ilyenkor írni az eBaynek, illetve pontosan hova? Mi ilyenkor a teendő és milyen megoldása lehet a dolognak, hogy ne kelljen 4-szer kifizetni a postaköltséget?

Figyelt kérdés
Az eBayen nyertem licitáláson 4 darab terméket, ugyanannál az eladónál, az USA-ból. Mikor kiakartam fizetni, láttam, hogy a postaköltséget külön-külön, azaz 4-szer számolja fel. Felvettem vele a kapcsolatot és azt mondta, hogy az eBay nemzetközi postázási lehetőségét használja, így Ő nem tud vele mit kezdeni. Nekem kell felvennem az eBayel a kapcsolatot és kérni, hogy egy csomagként kezeljék, számolják.

2023. máj. 23. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Az ebay-nek ehhez semmi köze. Az eladó határozza meg, hogyan szállít - akár utólag is. Tud számlát küldeni az általa meghatározott összegről. Már ha akar. Ha nem akar, akkor így jártál.

Nézd meg alaposan a hirdetést, ha benne van, hogy több rendelés esetén összevonható a postaköltség akkor van alapod erőlködni, ha nincs, akkor így jártál.

Az biztos, hogy az ebay ebben nem fog tudni intézkedni.

2023. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
A feladó átphaszotth
2023. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlenül, kettes.

Lehet hogy kezdő eladó aki ugyanúgy nem ismeri az ebayt, mint a kérdező.

Lehet, hogy olyan termékről van szó, amit nem tud - vagy nem akar - a megszokottól eltérő módon postázni. Ne ítélkezz a tények ismerete nélkül.

2023. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudta volna 1be csomagolni?

Jó persze ez kisdobozos terméknél játszik de hátha...

2023. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!