Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki már találkoztatok valamilye...

Ki már találkoztatok valamilyen híres nem magyar színésszel?

Figyelt kérdés
Én nagyon szívesen találkoznék pl. Millie Bobby Brown-al, de nem tudom ilyenekre van-e lehetőség.

2023. máj. 28. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg FB-on!
2023. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik külföldi Comic Con-on lehet lehetőséged vele találkozni. Néhány hete volt több európai országban is. Keress rá, hogy mikor és hova megy legközelebb.


Nekem volt szerencsém találkozni David Harbour-rel, Matthew Modine-nal, Hugh Jackman-nel, Bill Pullman-nel és Jimmy Fallon-nal (ő igazából csak elsétált mellettem New York-ban). Itthon sajnos még egy hollywoodi hírességbe se botlottam bele, pedig szinte mindig van itt valaki.

Egyik ismerősömnek olyan mázlija volt, az elmúlt időben, hogy rengeteg hírességbe futott bele itthon, pl. Mel Gibson, Mark Ruffalo, Oscar Isaac, Ethan Hawke

2023. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon nekem sosincs szerencsém csak így "random összefutni" külföldi színésszel, de még magyarral sel.

Ennek ellenére külföldön már többször is volt szerencsém találkozni ottaniakkal.

2023. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le, ha szembe jön az utcán X.Y. filmsztár?
2023. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak Bruno X paccel és a 2okossal,ja meg a T.Danny vel
febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Space*
febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!