Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátnőm teljese...

Egyik legjobb barátnőm teljesen beleesett egy magyar ismert férfiba. Sosem találkoztak, de nagyon vonzódik hozzá és sokszor kutakodik utána,nézegeti a képeit, minden médiamegjelenését követi ennek a férfinak. Hogyan segítsek a barátnőmnek? Többi lenn

Figyelt kérdés
Aggódom. Barátnőm 31 éves és 6 éve nincs barátja, nem is nagyon ismerkedik, mert nagyon félénk és rossz az önképe, azt hiszi, hogy senkinek sem tetszik. Pedig csinos és okos nő,de hiába mondjuk ezt neki, nem hiszi el. Múltkor elmondta, hogy sokszor gondol erre a férfira, nagyon szeretne vele találkozni. Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek, mert kicsit betegesnek érzem már azt,hogy ennyire foglalkoztatja ez a férfi,holott még sosem találkoztak? Egyáltalán normális ez? Aggódom

2022. ápr. 27. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszi senkinek nem tetszik, ezért belezúg egy ismert emberbe, celebbe, aki valószínűleg válogatós (kivéve, ha a Dévényi Tibibácsiról van szó). Ebben hol a logika?


Amúgy valószínűleg az erotománia előszobája, innen már csak egy lépés az, hogy elhiszi, hogy az adott ember is szereti őt, úgy, hogy sosem találkoztak. ("Tudom! Érzem!") Ez a dolog még jellemző is a helyzetére, ismerek pár 30 feletti lányt (stílusra azok, amúgy kb. haverok), akik szintén így vannak és megingathatatlan a hitük, hogy a finn autóversenyző, a kéziscsapat tagja vagy a délkoreai énekes igenis odavan értük, csak nem tud róla. Ők azok, akik képesek hajfonatért vagy az illető bármilyen holmijáért fizetni, méghozzá sokat.

2022. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szétkúratnám magam José De La Torréval ha lehetne. Így marad az ábránd 😶😂
2022. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem a kutakodás aggaszt. Minden kis infót próbál összeszedni erről a férfiról, szerintem ez már nem normális. Sosem találkoztak, a pasi azt sem tudja, hogy létezik.
2022. ápr. 27. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Tinikorban ez a rajongó szerelmes érzés természetes. 31 évesen már nem. Lelkileg infantilis személyiségre utal.
2022. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon magányos, mondja is sokszor. Régóta egyedül van, biztos ez is benne van. Hogyan segítsek neki?
2022. ápr. 27. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Hagynam fantazialni, mert pszichiater nem vagy, es az szaz szazalek, hogy az eszerv nem hasznal, sot, minel jobban lebeszelnek valakit, annal nagyobb az ellenallas.

Almodozzon. Amig nem zaklatja, akarja megolni, addig ne lepj kozbe, csak legyel oszinte, de kulon ne hozd fel.

2022. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a segítséget!
2022. ápr. 27. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Szerencsére nincs semmi ilyen, nem zaklatja, nem is írt neki sosem, csak követi instán és fb-on. Nekem azért furcsa ez, mert én nem vagyok rajongó típus, ezért nehéz megértenem a barátnőmet. Az jutott meg eszembe, hogy biztos az is zavarja, hogy a legtöbb ismerőse már mind házas vagy komoly kapcsolatban élnek.
2022. ápr. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!