Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fűkaszám kb 2 órányi használ...

A fűkaszám kb 2 órányi használat alatt 3,5L benzint fogyasztott. Na már most ez soknak számít/túl nagy a fogyasztása?

Figyelt kérdés
Mondjuk elég nagy dzsungelt kellett kiírtanom full gázzal

2023. máj. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típus? Mert általában meg van adva a fogyasztása pont óra/literben szóval abból már lehetne tudni.
2023. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mondjál már arről a gépről báttya! Milyen típus, mekkora motorja van, hogy kW-os, milyen színe van?
2023. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most használtad első alkalommal, hogy nincs viszonyítási alapod?


Sokféle gyártmányú, sokféle hengerűrtartalmú, sokféle teljesítményű van.

Az sem mindegy, mihez milyen vágófej van használva. Puhaszálú gazhoz damilos fejet használok, vékony, de fás szárú gazhoz egy négyágú fém vágólapot (majdnem négyzetes, a sarkoknál kitüremkedő ívek vannak), vastagabb, erős szárú gazhoz háromágú bozótvágó fém kést. Alkalmatlan vágófej akár durva többletfogyasztást okoz. Az enyém sűrű, elég vastag szárú bozótnál, a bozótvágó késsel 2 óra alatt legfeljebb 1,7 litert fogyaszt. (Nem katalógus adat, hanem több mérés az alapja; a 0,53 literes tank üzemanyag 37-40 perc alatt fogyott el.)

2023. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dzsindzsában, fullon, a kellemesnél kicsit jobban szenvedve reális szerintem 50 körüli köbcentivel.
2023. máj. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem reális. Nagyon sok!!


De ugye nem tudunk semmit, mert b.szik válaszolni a kérdező!

Kérdezőőőő!!!!??!?! Jóreggeeeeeeelt!

2023. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül kiderült hogy miért fogyasztott annyit, az első válaszoló tanácsát megfogadtam: megnéztem és a gép átlag fogyasztása 1,2L/óra és én 2 órát használtam, plusz még azelött beüzemeltem (3 órát hagytam magára menni a motort). Egyébként 57cc-s benzintartálya van, damilos vágófejet használok, és igen most használtam ilyen típusú 'fűnyírót' elöször, lévén hogy most vettem meg pár napja.
2023. máj. 29. 09:21
 7/8 gungasam ***** válasza:
63%
Hát a típust csak nem sikerült megírni...3 óra alapjáraton már eleve indokolja a nagy fogyasztást.
2023. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az alapjáraton hagyást nem tudom melyik gyötrelem kezdte terjeszteni, biztos jókat röhög magának most is.
2023. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!