Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Packeta automatába adtam fel...

Packeta automatába adtam fel csomagot, és nem írtam rá kódot, ilyenkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Az automatánál láttam kiírva, hogy kötelező ráírni a csomagszámot. Én elfelejtettem, és anélkül adtam fel. A weboldalon azt írják, nélküle nem tudják azonosítani a csomagot. Mit fognak csinálni a csomaggal? Ott hagyják? Ha nem tudják beazonosítani a csomagot a szám nélkül, velem se tudják felvenni a kapcsolatot. Az ügyfélszolgálatot nem tudom felhívni, mert csak 18 óráig van.

2023. máj. 29. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vissza fogod kapni a csomagot.
2023. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor újra meg kell címeznem, hogy fel tudjam adni? :/
2023. máj. 29. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, mi mást tehetnél?
2023. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta írtam e-mailt nekik, remélem válaszolnak. Azt reméltem, sikerül felvenni velük a kapcsolatot és meg lehet oldani, hogy beazonosítsák a csomagot
2023. máj. 29. 21:29
 5/6 anonim válasza:
Érdeklődnék jött e válasz neked.mi lett a csomag sorsa mert mi is így jártunk. Köszönöm
2023. jún. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült felvennem a kapcsolatot a Packetával, azt mondták, így is kézbesíteni tudják, ha napokkal később mégsem változik semmi, szóljak. Még a héten rendben odaért
2023. jún. 2. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!