Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS autómata miért nem fogadja...

GLS autómata miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy terméket és kaptam is sms-t hogy betettèk az autómatába a csomagot.

Odamegyek beìrom a kapott csomagkódot kattint folytatás és mutatja is, hogy benne van a csomag és a fizetendő összeget.katt folytatás és ezt írja (az ön fizetèsi megbìzása nem kerül jóváhagyásra) akár bedugom a bankkártyát vagy az èrintőpanelhez rakom, de semmi.otp a kártya amúgy és próbáltam másik kártyával is. Fel is hívtam azt a számot amin lehet jelezni nekik,hogy ez és ez az automata vacakol. Mondták menjek vissza másnap.

Ez történt tegnap. Ma ugyan ez történt, de előttem egy nő meg tudott kivenni csomagot. Hogy a f@szomba lehetek ilyen szerencsètlen? Most mit csináljak vigyék feszìtővasat vangy mi? Ma ugyan azt mondták menjek vissza másnap.


2023. jún. 1. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész holnap és ha akkor se működik megmondod a vonal túlvégén ülőnek, hogy már harmadjára se sikerül, nézzenek már rá távolról vagy küldjenek ki szerelőt.
2023. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy egy nő előttem tudott kivenni csomagot.
2023. jún. 1. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami rosszul van rögzítve az adatbázisba, valószínűleg a fizetendő összeg, amit a terminál nem tud lekezelni és kiakad tőle. Ezt csak ők tudják javítani.
2023. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhįvtam a boltot is és jeleztem a problèmát. Holnap ránèznek.
2023. jún. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!