Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáljam lebeszélni vagy...

Próbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam? A barátnőmnek egy nála majdnem 5 évvel idősebb srác tetszik.

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek tetszik egy nála 5 évvel idősebb srác (A bnőm 14 éves.)

Ismerem a srácot nagyon rendes, jó fej beszélünk is néha ennek ellenére féltem a bnőmet.

(Egyébként szerintem a srácnak is tetszik.)

Szerintetek?


2010. okt. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
húzós, de ha a csajnak imponál hogy egy ennyivel idősebb srácnak tetszik, aki koránál fogva jóval függetlenebb életet élhet, netán még pénze is van, esélyed sincs.
2010. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
egy jóval idősebb pasi a fiatal szüz pinákra megy... mond meg ezt neki... szex után dobni fogja a *ecibe a csajt
2010. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld meg lebeszélni, csak akkor, ha látod azt, hogy a pasi ráakarja kényszeríteni "valamire". De gondolj bele, hogy akkor ha ismered a srácot, és szerinted jófej és rendes, akkor biztos nem lesz baj. Most még hagyd a dolgot rájuk szerintem.
2010. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nagy a korkülönbség, attól még nem biztos hogy arra kell neki a csaj. Nálunk is ennyi a korkülönbség, és én is 15 évesen jöttem össze a barátommal, akivel azóta (2 éve) is együtt vagyunk. Szóval nem biztos hogy mindenki csak a szexre megy ám. Ha meg ismered a srácot akkor pláne, akkor meg tudod mondani hogy olyan-e. Szerintem csak azért mert 5 évvel idősebb, még nem kell lebeszélned.
2010. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Ja, és a barátommal én sem az első hónapban feküdtem le, hanem tök rendes volt, nem sürgetett, mert tudta hogy szűz voltam, ezért türelmesen várt, ameddig szerettem volna. Szóval lehet hogy sok pasi ilyen, de azért nem mindenki. Lehet hogy ez a gyerek is pont ilyen mint az "enyém" :)

2010. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!