Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy el kényezte...

Mit jelent az hogy el kényeztet bitch? Azért írtam ki angolul mert magyarul nem engedélyezett ki írni

Figyelt kérdés
Nekem mondta ma egy fiú és nem értem h miért mondta ?
2023. jún. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkényeztetett ķųŕ₩@, vagyis olyan lány (a sértő szempontjából) akinek csak megszületnie volt nehéz. A szülei mindent megadnak neki, azt csinál amit akar és ki van nyalva a $€gge. Ezentúl általában ŕib@nc0san viselkedik és hajlamos a pîc$oğá$ra, ha valami nem úgy van ahogy azt ő szeretné.


Persze sok bunkó ezt akkor is használja ha valaki egyszerűen csak az ízlése miatt visszautasítja és kifogást akar találni, hogy biztos ez az oka.

2023. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, vajon mi lehetett a baj, hercegnő?
2023. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es erre csak azt tudom mondani h xd😂
2023. jún. 3. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Ennyire részletesen szerintem nincs meghatározva... Az elkényeztetett nyilvánvaló, nem tudom, mi nem érthető. Ha nem vagy elkényeztetett, akkor tévedett... a másik szó nem prostituáltat jelent, hanem azt, hogy szuka, esetleg sima sértés nőknek, kb. r.banc (ezt talán átmegy a trágárságszűrőn...). Nem tudom, miért kapcsolták össze ezzel.
2023. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allj bosszut
2023. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe. Azt jelenti amit ott látsz.
2023. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!