Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is kitiltott már a...

Titeket is kitiltott már a Vinted?

Figyelt kérdés
Ma feltettem a Vintidre egy vadiúj cipőt, lefotoztam. Erre jön egy üzenet hogy ki lettem tiltva!!! Azt írják hogy hamis,tiltott árut árulok!! 😂 Egy Gallus márkájú cipő amit Pesten vettem! Eredeti! Nem bazárban vettem! Márka boltban. Sosem hordtam. Hogy lehetnek ilyen szemetek a Vinted nél?
2023. jún. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Minket nem tiltottak ki. Mert normális emberek nem regisztrálnak ilyen trágya helyekre.
2023. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam figyelmeztetest mert a webshopos képet tettem ki nen én fotóztam le
2023. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a letöltött fotókkal hirdettem, és én is figyelmeztetést kaptam.

Az oldal nem trágya, a kommentelő, aki írta, annál inkább.

A Vinted arra való, hogy a feleslegessé vált dolgaid ne a kukában végezzék, holott még tökéletes állapotúak, sőt gyakran sosem voltak hordva. Környezetbarát és pénztárcabarát, a sokak által szidott kizsákmányoló fast fashion ellenfele.

2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írják hogy hirdetésem sérti a szabályaikat. Testvéremnek vettem ajándékba egy cipőt, de nem tetszik neki, külföldön lakik. Vissza nem vihetem a boltba. Így le fotóztam, regisztráltam a Vinted re. Erre másnap jön egy értesítés hogy fiókomat kitiltották, mert sérti az üzleti szabályokat! Mi sérti?????? Elmehetnek az anyukba!!!!!
2023. jún. 8. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

És nem részletezték, mi a gond? Mert nálam egyértelműen kiderült az ő üzenetükből.

Esetleg nem volt lementve képmetszővel a hirdetésed?

Cipőnél nem tudom, mi lehet a gond, ha a fotó saját. Mert pl parfümöket meg hasonlókat szoktak törölni, ha használt.

Esetleg zt tudom még elképzelni, hogy replika, az ilyenért talán végleges kitiltás is jár egyből. Eredetiként hirdetsz valamit, és kiderül, hogy hamisítvány, pl kínai piacos Adidas.

2023. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eredeti Zara! Pesten az 5 kerületben a Zara plázában vettem. Még az eredeti blokkot, címkét is lefotóztam! Úgy tettem ki! Nagyon rosszul esik! Mert ha hibázok beismerem! De itt nem! Nem tudom felvenni velük a kapcsolatot sem. Nem válaszolnak az üzenetemre.
2023. jún. 9. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

vinted@vinted.hu

Visszaállítják, ha írsz nekik, bizonyítékkal.

2023. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!