Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem,hogy a...

Sebastian3396 kérdése:

Az lenne a kerdesem,hogy a G-Shock gbd h1000-nel a solar funkcio hogy mukodik?Csak ora kent hasznalom.Idaig nem vettem eszre de egy csik lement az akumlatorbol,kiraktam a napra de meg 3 ora multan se toltotte vissza.koszonom valaszotok.

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg fél óra direkt napfénnyel fél évig elketyeg. Ha a tied nem tölt, vidd vissza.
2023. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.Akkor ezek szerint automatikus a solar uzemod.
2023. jún. 5. 12:22
 3/3 anonim válasza:

A kézi könyben amit kapsz hozzá le van írva magyarul, egy táblázatban mutatja. A lényeg az hogy az órát bármilyen fény éri az tölti az akkumulátort, de nem egyformán gyorsan, fontos hogy az óra kapjon fényt. Az hogy mennyire van lemerülve hozzávetőleges érték, pl az hogy teljesen fel van töltve vagy félig vagy alacsony a töltöttségi szint csak egy hozzávetőleges érték, százalékosan nem írja. Apumnak pl a múlt héten LOW-on volt a töltöttségi szint, de nem túl régóta mehetett át LOW-ra az az ALACSONYra a töltöttségi szintje az órának mert betette az ablakpálkányba belülre és esős idő volt de kb 1 óra elteltével már ismét MEDIUMon volt a töltöttségi szintje az órának. Leírom ide hogy 1 napi üzemidőhöz az órát meddig kell tölteni, így van megadva nekem a GW7900-as magyar nyelvű papírjában:


Napfény kültéren ( 50 000 lux ) 5 perc.


Napfény ablakon keresztül ( 10 000 lux ) 24 perc.


Nappali fény ablakon keresztül felhős időben ( 5 000 lux ) 48 perc.


Neonfény beltérben ( 500 lux ) 8 óra.


Az én órám teljes töltöttséggel 9 hónapot bírna ki ha addig nem érné fény, nyilván éri fény mindig eltérő hogy milyen fény, de éri.

2023. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!