Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekődnék, hogy valaki...

Érdekődnék, hogy valaki vásárolt már a www.babyhit.hu -ról?? Mert nagyon jó árai vannak, de nem látok róla semmit.

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 09:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
Basszus én is épp egy joie kocsit néztem és tok jó áron van de fura meg előre kell fizetni ami nem szimpi . Gondoltam utána nézek itt de látom még nincs info :) ha találok írok :)
2023. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én meg egy kinderkraft ülést. Sokkal olcsóbb mint nálunk. Látom, hogy lengyel de nem tudom... Van utánvétel is...
2023. jún. 7. 13:41
 3/20 anonim válasza:
Én vettem egy Kinderkraft gyerekülés és rendben megérkezett. Tényleg nem néz ki valami bizalomgerjesztőnek a weboldal, de az lehet az oka, hogy ez egy lengyel cég, és a weboldal nagy része még nincs lefordítva.
2023. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Veronika201812 válasza:
3/3 azt szeretném kérdezni hogy a gyerekülést milyen cég szálitotta ki neked? És kb mennyi idő volt? Én is most rendeltem egy babakocsit nagyon várom.
2023. jún. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 zsuzsi.szegedi válasza:
Sziasztok. Kedden rendeltem egy Kinderkraft Prime Lite 3in1 babakocsit 100ezerért, itthon ugyanez 180ezer. Volt bennem félsz, lélekben felkészültem mindenre (nem azt kapom, amit rendeltem, hiányos lesz, vagy használt, tuti vissza kell küldeni), ma megérkezett (csütörtök) és tökéletesen az, amit szerettem volna, ami a képeken van, teljesen új, minden tartozékával! Nagyon pozitív volt mind a kommunikáció velük, mind a gyorsaság, és a termékkel is minden rendben. Nekem nagyon jó tapasztalatom volt/van velük.
2023. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Sziasztok! Kedden rendeltem egy Kinderkraft Grande Plus sportbabakocsit, ma meg is kaptam😊 Minden tökéletes rajta, minden tartozéka megvan.
2023. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Sziasztok! Én is rendelni szeretnék egy Cybex futóbabakocsit. 100 e ft-al olcsóbb mint a hazai oldalakon. Úgyhogy követem a kérdést.
2023. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én is most rendeltem innen, és rendben (egész hamar) meg is kaptam azt a terméket, amire számítottam, nem volt gond.
2023. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Én vasárnap adtam le egy rendelést, ma (szerda) már kézhez is kaptam a terméket.

Britax Römer sportbabakocsit rendeltem, teljesen megvagyok elégedve. Hibátlan a termék, gyors pontos szállítás folyamatos értesítés emailben, nyomonkövetési lehetőség, utánvétes vásárlási lehetőség. Nekem jó benyomást tettek.

2023. jún. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én hétvégén rendeltem egy Kinderkraft babakocsit . Kíváncsi leszek milyen lesz 😊
2023. júl. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!