Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekődnék, hogy valaki...

Érdekődnék, hogy valaki vásárolt már a www.babyhit.hu -ról?? Mert nagyon jó árai vannak, de nem látok róla semmit.

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 09:43
1 2
 11/20 anonim válasza:
Kedves utolsó! Megjött már a babakocsi? Én is épp egy kinderkraft sport babakocsit nézegetek, de kicsit félek megrendelni :/
2023. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Igen gyönyörű szép mint a képen 😊 gyors szállítással érkezett hibátlan termék 😊 én is kicsit be voltam tojva , na jó nagyon , de halálistennek semmi baja 😁
2023. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Csütörtökön rendeltem egy Lionelo Annet Tour babakocsit, igaz még nem ért ide, de 27 ezer forinttal volt olcsóbb, mint a boltban. Bízom benne, hogy én is elégedett leszek :)
2023. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ma délelőtt meg is érkezett, gondosan becsomagolva, hibátlan állapotban
2023. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 szabi86 válasza:
Sziasztok! Azt lehet tudni, hogy a rendelt termékre van-e garancia, és azt adott esetben hogy lehet érvényesíteni ha lengyel a cég? Köszi!
2023. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nikole220311 válasza:
Sziasztok! Tényleg meg érkezett? Én eddig nem aggódtam ,de most este el bizonytalanítottak és iszonyatosan parázok,hogy nem érkezik meg a kocsi
2023. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem hamar meg érkezett , ne aggódj ki fogják szállítani
2023. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Sziasztok. Lehet hülye kérdés de szeretnék egy babakocsit rendelni es a fizetésnél mit jelent az h kreditkartya es mit jelent legalul hogy letöltés. Mit kell bejelölni ha utánvéttel szeretnék fizetni.
2023. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Sziasztok!

A termékek jók, olcsók, hamar ki is szállítják, nekünk az MPL szàllotta, de végül mégsem lett jó a termék, (autósülést rendeltem, de a súlytartomány nem volt jól megadva a weboldalon) így önköltségen visszakellett küldeni Lengyelorszàgba, aminek az összegét azóta sem sikerült visszautalni. Màr az Európai fogyasztóvédelemmel kellett felvegyem a kapcsolatot, mert külföldi cég, szóval jótanácsként, mindenki 3x gondolja àt, hogy minden stimmeljen a rendelésnél, mert borzasztó körülményes a panaszkezelés! Emailben nagyon kedvesek, csak érdemi eredménye nincs!

2023. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Veronika201812 válasza:

Sziasztok mi még nyár elején rendeltünk egy LioneloAnett tur sportbabakocsit és a mai napig tökéletesen működik kislányom nagyon szereti jóval olcsóbban jutottunk hozzá szinte féláron úgyhogy mindenkinek csak ajánlani merem ezt az oldalt először DHLszállította a csomagot majd mikor beért Magyarországra az

MPL hozta házhoz garancia viszont nem jár rá

2023. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!