Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alapozót muszáj lefesteni?

Az alapozót muszáj lefesteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Drága Simsonom "felujításába" fogtam bele. Szépen lassan haladok, de költségvetésem nem a legnagyobb, mivel kevés az ösztöndíj :D

A váz festésénél merült fel bennem a fent említett kérdés. Mivel egy burkolt schwalbe modellről beszélünk ezért a váz nem nagyon látszana. Arra gondoltam, hogy veszek fehér fém alapozót, és lefújom vele 2-3 rétegben. Utánfesteni csak plusz költség, szóval ha ez így elegendő akkor nem foglalkoznék vele, inkább félreraknám az összeget a burkolat igényes fényezésére. Mit gondoltok?



2023. jún. 8. 17:31
 1/3 anonim válasza:

Hát figyelj, önmagában még jó ötlet is lehet.


Tesztelésképp fújj le egy kisebb részt/elemet aztán nézd meg hogy mutat rajta. Ha tetszik menjen mindegyikre.

2023. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csináld meg hogy menjen a többivel meg ne foglalkozz csak motorozz, motorfelújításnál nem a pénzt kell nézni az meg neked nem áll rendelkezésre annyi amennyi kellene rá
2023. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: A váz kész: Kapott 2-3 réteg alapozót és egy réteg ezüstöt. A Blokkot felújítattam, persze nem teljesen saját pénzből. Már szerelem össze, lassan kész, a hátsó burkolat festése van még hátra, azzal van egy kis munkám még, eddig a mókolt gyújtással szívtam.
2023. júl. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!