Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leiner Laura fejben megalkotot...

Leiner Laura fejben megalkotott engem több, mint tíz éve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A Szent Johanna Gimiben van egy Flóra nevű lány, aki szeret verseket írni, okos, és imád olvasni... Én is Flóra vagyok, verseket írok, okos vagyok, és imádok olvasni.(!!!)

Sok ilyen ember van? Túl reagálom?


2023. jún. 9. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
És nem csak okos vagy, hanem szerény is, ugye?
2023. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem az okost. Úgy, hogy jó tanuló, de mindegy.

Valakinek volt még ilyen tapasztalata?

2023. jún. 9. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Jujj !.
2023. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Daniel Prime ***** válasza:
62%
Edgar Allen Poe is csinált ilyet. Írt egy történetet, amiben hajótöröttek megették egy Richard Parker nevű társukat, és ez később a valóságban is megtörtént.
2023. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leiner Laura regényét viszont Feliner Felícia megírta már 1965-ben.
2023. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne mondhatja valaki saját magáról, hogy okos? Ha egyszer lehet igaz is. Nekem például 135-ös IQ-m van és sok dologhoz értek, én is mondhatom. Bár nem nagyon szoktam, csak ha hasonlóan példálózni kell. Mert a való életben itt sokat nem érek vele.
2023. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
#6 például azért, mert ez a kérdés eredetileg nem a Humor kategóriában volt, és akiben ilyesmi komolyan felmerül, az szerintem nem tud megalapozottan állítani ilyesmit.
2023. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Csak hogy egy írónál maradjunk.

Olyan vagyok, mint Sára (iov2) és Zoé (40nyári nap) kombinációja. De ha próbálkozunk, van bennem Reni, Lia, Beki és a többi karakter személyiségéből is.

Sőt, amikor elkezdtem olvasni az egyik könyvét, a szerelmi életem pont úgy alakult, ahogy az adott történetben.

Ezek szimplán a véletlen művei, az írónő igyekszik mindennapi személyeket és eseményeket írni, amik mindenkit körbevesznek, mindenkivel megtörténhetnek.

De azért ha egy Jacques nevű, francia cukrász barátod lesz, szólj és kezdj el félni :D

2023. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetesre: eszerint nem tudsz értelmezni, megpróbálsz így visszavágni, rád tényleg nem mondható ez. :-)
nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most összezavarodtam a Humor kategória miatt és tényleg nem ott volt...
nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!