Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bexiben kiről szólhat az...

A Bexiben kiről szólhat az Egyszer?

Figyelt kérdés
Márkra is ráfogható ahogy ugye írták, de nem róla szól. Lehet, hogy Körtéről, nem tudom.

2023. febr. 2. 15:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Jogos, ezen még nem gondolkodtam. Szerintem Körtének, tekintve a szövegét. De akárkinek írhatta volna a barátai közül (Evelin, Aszádék, Anti, Márk, Körte, Daniella, stb.) Szóval ez egy nagyon jó kérdés, de erre nincs jó válasz. Szerintem Laura direkt akarta így, hogy mindenki képzelje bele azt, amit akar. Remélem tudtam segíteni :D
2023. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van benne valami. Vagyis abban, hogy Körtének íródott, hiszen a végén, ugye neki köszöni meg az "egészet". És az egész sorozaton keresztül mindig mellette volt, szóval nem kizárt.
2023. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Körtéről, meg igazából Bexiről. A karrierjéről poppénekesként, amit ugye szüneteltet.
2023. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Körtéről, mint a menegeréről
2023. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!