Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi Grace klinika volt a jobb vagy az új?

Figyelt kérdés
Személy szerint a régi alapkoncepció jobban tetszett. Volt 9 fő karakter akik szépen vitték az eseményszálat, de aztán behozták Calyt, Arizonát, Markot (plusz a Mercysek) ami még viszonylag jó is volt. Viszont az már nem tetszett, hogy az alapcsapatból szinte mindenki eltűnt Izzie elment, George meghalt, Cristina is lelép aztán Alex is elmegy meg Berk... stb. Nekem ez már annyira nem tetszett, hogy behoztak egy csomó jó karaktert azán vagy meghalnak mind vagy elmennek. Nekem az örök best ship a soriban a Meredith x Derek marad így nem igazán tetszett amikor összejött DeLucával. Nektek mi a véleményetek? Szerintem túl össze kuszálták a régi tök jó alapstoryt.
2023. jún. 10. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én annak örültem, hogy behozták Ameliát, de a Maggies száltól kezdve nagyon untam. Most az utolsó évadban a teljesen új gyakornokokkal valamennyire tetszik amúgy, mármint tetszenek a karakterek, kíváncsi vagyok mi lesz velük. De lehetett volna egy teljesen új sorozatot csinálni velük, mint a Station 19.


Nosztalgiából szeretem visszanézni az első 2-3 évadot, de annyira mások, hogy nehezen tudok rá tényleges egy sorozatkent tekinteni, túlságosan korszakokra bontható

2023. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!