Film - Gyakori kérdések
Keresés szórakozás - filmek, sorozatok témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Most inkább a harmadik típusú találkozásokat feldolgozó filmekre gondolok. Nem az Alien-re vagy Star Trek-re.
valamint meddig tart és meddig van a mozikban?
Olajszőkítéssel kapcsolatos.
Tiktokon láttam egy elég furcsa jelenetet róla amit itt nem fejtenék ki, hétvégén lehet jobban utána nézek ennek a filmnek illetve redditen annyit olvastam hogy egy páran rosszul lettek a filmtől egy pár napig. Van aki ismeri ezt a filmet és tudja miről szól pontosabban ez?
Van egy alapvető szókincse, és persze az lenne a fontos, hogy ne beszéljenek gyorsan benne, de közben minőségi magyar film is legyen. Megkérdeztem erről a mesterséges intelligenciát is, és többek között ajánlotta a 2008-as Nyomozó című krimit, ami szerintem egy jó...
A legtöbb játékban húzod az analógkart, néha megnyomsz 1-2 gombot azt' kész. Egyszerre max 3 gombot kell nyomni általában. Nem pedig így mozgolódni meg állat módon nyomni a kontrollert mint a legtöbb filmben.
Melyik volt az az angol krimi film, amiben a bolond gyerek meccs után mondogatta, bolond hangon, hogy "Arsenal! Arsenal!", majd levizelt egy sírt egy temetőben, és azt hiszem meg is késelték ezután?
Egyszer láttam a film leírását, az ember megmutatja nekik milyen lenne ha meghalnának és nagyjából arról szólt, hogy a halottak hozzátartozóit nem ráznák meg ezen emberek öngyilkossága.
Ha igen, milyen oldalon?
Sziasztok van a Control fiam és abba van a csuklyás akit üldöz az ellenőr és ugye a csuklyás a metró elé lökdösi az embereket de ugye ez az ellenőr egy kicsi két zavarodott hogy ő ezt most beképzeli nem nagyon értem
Most szeretném elkezdeni a Jack Ryan filmek megtekintését, ezért érdekelne a válasz. Könyveket sem olvastam még, ám le vannak töltve e-bookban, így sorra kerülnek azok is.
7 hónap múlva fog állítólag megjelenni de még egy előzetest vagy reklámot sem dobott fel a youtube.
Szerintetek miről szól a film?
Külföldi filmek fesztiválján vetítették a fővárosban kb.1983-ban, csak 18 éven felülieknek.
Sokan azt mondják, hogy átment paródiába, én ezt nem látom. Ha csak az akciót és a karaktereket nézzük nagyon jó. Szerintem a közepén a Zeusz-os jelenet is jó volt.
Marha idegesítő, már egy jó ideje nem is nézek csak angolul filmeket... Miért hiszik, hogy ez tetszik az embereknek???
Sziasztok! Van egy film, a CD dobozának a borítójára jól emlékszem. 4csávó állt rajta külömböző színű melegítőkbe. Gyerek előadásokat tartottak, de közben trágáran viselkedtek. Volt 1-2 elborultam jelenete a filmnek, +18-as is. Az AI nem tudott segíteni sajna :(
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




