Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehet elhinni ezeket...

Mennyire lehet elhinni ezeket a segítek dolgokat ingyenes kurzus meg video,ebook aztán fizess be a tanfolyamunkra,hogy megtanuld...?

Figyelt kérdés
Mindig belefutok ilyen lehetőségekbe de sokszor a nagy ingyenességből semmi konkrétum nem derül ki csak ha fizetne az ember de tudom ez a beetetés,hogy fizesd be a pénzt ami a tanfolyam szervezőinek a bankszámláját hizlalja.Mostanában annyi ilyen emberkébe belefutottam van valami magyar csaj is amerikában aki szintén tart ilyen kurzusokat ilyen facebook reklámozás meg ilyesmi és,hogy ő milyen milliomos lett már dolgoznia sem kell illetve onnan ahonnan ő akar.Mutatja a fényűző életét meg ilyesmi.Akkor most egy házaspárba botlottam akik amazon értékesítésre tanítanak egy kezdő ingyenes kurzussal de aztán ugye fizetni kell a facebook oldalukon kirakva csupa külföldön készült képek,hogy ha megcsinálod akkor te is utazgathatsz a világban meg ilyesmi legalábbis szerintem ilyen üzenete van na meg a pénz.Az oldaluk az amazonkiloves.hu valamit írnak ,hogy gyártóval kötnek szerződést aki legyárt valami termékeket és ők meg árulják az amazonon,eltudom képzelni mennyi bóvlit legyártathatnak ezek az amazonon árulgatós emberkék.Szóval ha ide ha oda kattintok mindenhol jönnek ezek az emberek akik hogyan keres pénzt,meg hogyan legyél önálló meg hogyan legyél milliomos....Mennyi lehet ebből a hiteles ember?

2023. jún. 12. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2023. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!