Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete munkavállalàst hol,...

Fekete munkavállalàst hol, hogy jelenthetem?

Figyelt kérdés

Kollégám munkát vállalt nekem, munkadíj előlegként kèrt 60.000 Ft-ot. A munka sehol, de sajnos a pénzem sem akarja vissza adni. Tudomásom szerint a rendőrség ekkora összeggel nem foglalkozik.

Hònapok òta kìnlódok vele! Most ugrott be, hogy a pasi nem vállalkozó, esetleg meg tudom fogni a dolgot erről a felèről??

Az átvett összegről papírt írtunk, amin szerepel, hogy munkadìj előlegként vette át tőlem.

Várom a tanácsokat, hogyan tudnám a pénzemet visszakapni??


2023. jún. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel is hìvtam a területileg illetékest. Nem hozzájuk tartozik, de azt sem tudják, kihez. :(
2023. jún. 12. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember, ez polgári peres ügy...
2023. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy ez nem az az összeg, amivel hivatalos szervek foglalkoznak. Továbbá a pénz átvételi papíron nem szerepel a munka kivitelezèsének vállalt határideje.
2023. jún. 12. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Adóhivatalnál jelentsd fel, hogy feketén dolgozik ennek annak. Rá fognak szállni. Lehet hogy a pénzed nem kapod vissza, de ő rendesen meg fogja szívni.
2023. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!