Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán ruhát mibe kell feladni?

Postán ruhát mibe kell feladni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képbe a postával eddig csak levelet adtam fel mindig elsőbbségivel most viszont vennének tőlem baba ruhákat kb 15 db abból egy nagy téli overált. Mibe kell becsomagolni hogy kell felcímletezni? És mi az a postán maradó? Hogy tudom előre mennyi a postaköltség? Mert előre utalást kértem.
2023. jún. 12. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemrég adtam fel 3 szabadidőalsót. Egy cipősdobozba tettem bele, becsomagoltam, ráírtam címet-feladót és kész. A postán maradó azt jelenti, hogy nem viszik ki, a címzett megy el érte a postára. A posta oldalán van kalkulátor asszem, hogy mibe fog kerülni.
2023. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezek sajna egy cipősdobozba nem férnek el😅
2023. jún. 12. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb postán tudsz venni dobozt azt hiszem. De ha van a közeledben kis bolt, goods market akkor ott megkérdezed, hogy nincs e véletlenül fölösleges kartondobozuk.

Belehajtogatod, leragasztod széles ragasztószalaggal.

Megcímzed úgy mint egy borítékot, annyi különbséggel, hogy a címzetthez a nevet és a posta címét írod. A postán ragasztanak rá egy nyomtatott cetlit ugyanazokkal az adatokkal. Ott kell mondani is, hogy postán maradó lesz.

Bedobozolod és leméred, utána tudsz nézni postai kalkulátort. Azt hiszem 3000Ft körül van a csomagdíj

2023. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor keressél nagyobb dobozt!

Hogy a fenébe lehet valaki ennyire életképtelen nyomorék, hogy néhány ruhát nem tud egy kibaltázott dobozba beletenni, felcímezni és feladni?

Hogy?????

Itt töltsd ki előre a címiratot: [link]

postán kinyomtatják és ráragasztják. Nem fog leesni a műpatád emiatt.

2023. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nagyon megkeseredett ember lehetsz...

Nem arról van szó, hogy nem tudom de amugy még jó, hogy te mindent tudsz a világon amit még nem csináltál... Azért nem akartam dobozba, hogy ne legyen olyan drága a postaköltség.. mert gondolom a méret is számít nem csak a súly?

2023. jún. 13. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: A doboztól nem lesz drágább a postaköltség.


[link]

2023. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jún. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!