Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmehetnék úszómesternek...

Elmehetnék úszómesternek nyáron ha csak úszni tudok és nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Konyhai kisegítőnek jelentkeztem egy fürdőbe de csak úszómestert keresnek kellene a pénz nem tudom mit válaszoljak nekik csak diákmunkásként mennék oda gondolom ha így felvesznek random bárkit nem kell annyira komolyan venni

#fürdő #diákmunka #Údzómester
2023. jún. 12. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felelősség.

Tanfolyam, mentés, elsősegélynyújtás, újraélesztés, stb.

Szemed mindig a fürdőzőkön.


Nem láblóbálós pancsikázás.

2023. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapig én is úgy gondoltam, ahogyan első írja.

Káttam egy tudósítást a diák úszómesterekről. Lehet volt ott profi is, de az egyik, aki látszott a képen mobilozott.

2023. jún. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem felvesznek megírtam hogy nincs sok tapasztalatom evvel de úszni tudok amúgy is gondolom rám nagy medencéket nem bíznának hogy nincs sok tapasztalatom menteni nem tudnék de így ha szabálytalanság van azt kifütyülni oszt gondolom ennyi .Egy ismerősöm azt mondta börtönbe is kerülhetek ha valaki befullad és nem tudom kimenteni igaz? Nem csak segítséget kell hívnom ?
2023. jún. 13. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Az uszodamester a fürdőszolgáltatás területén tevékenykedik, vendégfelügyeletet, prevenciós tevékenységet és életmentési feladatokat lát el. A fürdőszolgáltatás napi üzemvitelét biztosítja. Együttműködik a műszaki kiszolgáló személyzettel és a fürdőszolgáltatás egyéb beosztású munkavállalóival.
2023. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!