Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek a tapasztalatára...

Valakinek a tapasztalatára lennék kíváncsi here témába a többi lent?

Figyelt kérdés
Volt márciusba egy elég komoly húgyúti fertőzésem, amire úgye kaptam urulogián gyógyszereket meg pihenés jegelés. végigcsináltam majd elmúlt, de kb 3 hétre rá megint elkezdett fájni. Voltam azóta vele most magán urulógus végzett vizelet leoltás, ott mikroszkóppal is megnézte, illetve megnézte a veséim uh és a heréimet is fizikai vizsgálattal és volt prosztata vizsgálatom is. Mindenem negatív lett és semmit se talált ami kiváltaná. Írt fel antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt. Ideiglenesen elmúlik a fájdalom,de érzem még h érzékenyek és fáj. Valakinek volt hasonló? Az orvos azt mondta hha tippelni kellene akkor túl is erőltettem mert nincs húgyúti fertőzéses tünet és negatív lett a vizelet is?

2023. jún. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy túl erőlteted?


Esetleg párodnak nincs hasonló tünete?

Mert amikor nekem volt hugyuti fertőzésem a ferjemnek is kellett gyógyszert szednie. Igyál sokat, főleg olyat amitől sokat pisilsz, sör, dinnye, kamilla tea

Használj egy ideig intim mosakodót és moss pisilés előtt is kezet.

2023. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincsen párom, az egész egy megfázásból és felfázásból indult, de köszönöm a segítséget!
2023. jún. 4. 21:45
 3/5 NTBS ***** válasza:
Esetleg egy belső vizsgálat a heréről?
2023. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt, teljesen hibátlan anatómiailag. Semmi eltérés nincs.
2023. jún. 30. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az mélyreható kivizsgálásra szorul, lehet hogy valamiyen más jellegű fertőzés szövődménye.
2023. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!