Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, hogy a...

Titeket is zavar, hogy a kólás és más műanyag üvegek kupakja rögzítve van és nem lehet különválasztani az üvegtől, azaz palacktól?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Marha idegesítő. Nem tudom milyen EU bölcsnek fogant meg a gondolat az agyában, de legszívesebben felrúgnám. Így nem lehet rendesen inni, szúrja az ember szemét vagy a pofáját a kupak. Én azzal kezdem, hogy elvágom vagy eltépem a műanyag szálat.
2023. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Engem is zavar. Egyszerűen letépem és ollóval lenyírom a maradványokat.

Nem tudom, melyik értelmi fogyatékos ötlete volt ez!

2023. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

10 emberből legalább 9 utálja, vagy 10 is akár. Én is letépem, utána késsel levágom a lelógó részeket, meg az éleket.

Csak jövő évtől lenne kötelező, de azért volt pár barom cég, amik bevezették egy évvel korábban, élen a Coca Colával...

(Különben ha a főoldalon beírjátok, hogy kupak, akkor találni fogtok egy halom olyan kérdést, amiben kivesézte már a nép a témát.)

2023. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az se normális, aki jövő évtől kötelezővé tette. Végezhetett volna előbb egy kis közvélemény kutatást. Nem lehet így rendesen inni belőle.
2023. jún. 15. 08:12
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Érdekesnek találom, hogy az óraállításról évek óta nincs idejük szavazni, legalábbis erre hivatkoznak, időhiányra, fontosabb dolgokra. Ezt a kupak dolgot aminek semmi valós értelme nincs bezzeg volt idő.
2023. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

5

Ennek nincs semmi köze az óraállításhoz.

Azt amúgy azért nem forszírozzák, mert az emberek többsége ugyan utálja az állítgatást, de ezek fele azért, mert alapból a nyári időszámítást utálja, a másik fele meg azért, mert alapból a téli időszámítást utálja. Na most, bármelyik mellett is dönt egy ország vezetése, egy rakás ember felháborodik a döntésben részt vevő politikusokra, ezekhez jönnek azok, akik eleve az állítást kedvelik, és máris elindul egy népszerűségvesztés.

Ezt meg nem merik bevállalni.

2023. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A "kornyezet vedelem" miatt van ugy megcsinalva h ne lehessen le szedni, de arra abszolut nem gondoltak hogy annyival tobb muanyag kerul mindenhová mivel az a kis resz ami ossze tartja a kupakot az uvegtol az is muanyag...

De egyebkent a kerdesedre valaszolva engem is felcsesz, en mindig addig "csavarom" azt az osszetarto izet amig el nem torik

nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amióta ez van szándékosan nem csavarom vissza eldobáskor a kupakot rá. Azelőtt mindig visszacsavartam a rögzítés nélkül is.
nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még egy dolog, hogy letéped vagy levágod, de az a másik szívás, hogy utána sorjás marad a kupak alja és kicsit "vágja" az ujjad.
ápr. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!