Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontok szállnak a szememben...

Pontok szállnak a szememben ha keveset alszok?

Figyelt kérdés

Ez normális jelenség ilyenkor?

Nem tudtam aludni este szoval 2 óra alvás jött csak össze.

Most a szemem sarkából viszont ilyen úszkáló pontokat látok néha.

Ez lehet a fáradtság?



#szem #kevés alvas
2023. jún. 16. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás. A vörös vérsejteket látod, ami árnyékot vet a retinára.
2023. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 soha nem volt meg magas vernyomasom amiről én tudok.

Ha azt hiszem magas a vérnyomásom megmerem es akkor sem az.

Szoval sajna nem hiszem

2023. jún. 16. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan nem is magas, néha felmegy, főleg ha nagyobb fizikai aktivitásnak vagy kitéve, az ébredés pedig az alváshoz képest nagyon nagy aktivitás. De ez teljesen normális, nem kell orvoshoz menni, csak akkor kell ha állandóan, nyugalmi helyzetben is magas.
2023. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
A pontok fix helyen vannak a szemedben, vagy úszni látszanak? Próbáld ki, hogy mozgatod a szemed, és hogy együtt mozdul-e? Ha igen, akkor nagy valószínűséggel muscae volitantes, magyarul repkedő legyek nevű jelenség. Ezek a saját testünkből leváló darabkák, mint pl. vörösvérsejtek, mint írta előttem a hozzászóló. De más is lehet. Nem betegség, gyógyítani nem lehet, nem kell. Hozzá lehet szokni, és egy idő után az agy ki is zárja. Ha nagyon zavaró mértékűvé növekedne, akkor lézerrel szét lehet roncsolni, de nem teljesen kockázatmentes.
2023. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egy szemész jobban tudja:


[link]

2023. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!