Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy ittam egy nagyon keveset?

Figyelt kérdés
Szóval pár barátommal voltam és hoztak egy nagyon kevés alkoholt, de össze volt keverve ha jól tudom limonádéval. Sem a szagán, sem az illatán nem érződött hogy alkohol. Én is ittam belőle egy nagyon nagyon keveset de semmi nem történt, mert tényleg nagyon kevés volt. Viszont nagyon lelkiismeret furdalásom van most, mert nem szoktam titkolózni a szüleim előtt. Légyszi segítsetek hogy mondjam el nekik.

2022. júl. 16. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Pár óra múlva a fogyasztás után az alkohol kiürül a szervezetedből, pláne, ha nagyon kevés volt, és ennyi.
2022. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem kérdeznek rá,nem mondasz semmit,az nem számít titkolózásnak.Ha rákérdeznek,akkor elmondod nekik azt,amit itt leírtál,ennyi.Elég jól megfogalmaztad,szóval nem kell aggódanod.
2022. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy itt elmondtad, nekik is beszámolhatsz. Erősen ajánlom is.
2022. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan meséld el így nekik, ahogy itt leírtad.
2022. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2esnek igaza van, én is ezt tenném, ha a helyedben lennék
2022. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a valaaszt.<33
2022. júl. 20. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
6.:Szívesen! :)
2022. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!