Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ingyenes FL stúdióban...

Csongi55 kérdése:

Az ingyenes FL stúdióban készítettem egy alapot amit elmentettem egy mappába h tudjam folytatni. De azt írja h nem nyithatom meg csak ha megvásárolom a fizetős fl studiot. Van e vmi ötlet vagy maradjak a megvétel mellett?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ilyesmit duckduckgo segítségével szoktam keresgélni, tök jó pandora szelencéit lehet véletlenszerűen fellelni így. Amint profitálsz és/vagy cégesülsz, vedd meg, mielőtt megtörténne a haszonszerzés ill. a tevékenységi kör bejegyzése!
2023. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
(mármint legkésőbb akkor, nyilván ha ott a lóvé, döntsd el, mennyire értelmes dolog warezolni mission critical rendszeren!)
2023. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak a megvétel vagy a tisztátlan út maradt.
2023. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

plugintorrent.com oldalon nem csak a komoly fizetős vst pluginokat találod meg full ingyen, hanem dawokat is, kint van már az fl studio 21 is

(de csak a 21.0, aztán lehet, hogy azóta jelent meg későbbi verzió is hivatalosan, aminek a free változatában nyomtad, viszont akkor nem tudod visszanyitni korábbi verzióra... ebben az esetben lehet, hogy újra kell kezdened, de már le tudod menteni és folytatni is!)

2023. jún. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!