Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden eladást visszavonni?

Vinteden eladást visszavonni?

Figyelt kérdés
A mai napom valaki megvett egy olyan ruhát tőlem a vinteden amit most sajnos nem tudok foxposton feladni, mert nincs nálam, és legközelebb 2 hét múlva tudnám, de ugye 3 napon belül fel kéne adni. Ilyenkor mi a teendő?

2023. jún. 19. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lemondhatod a megrendelést, de úgy tudom, hogy akkor automatikus negatív értékelést kapsz

Egyébként 5 napod van feladni, nem 3

2023. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, automatikus negatív.

Ha ilyen van, el lehet rejteni az árut, amíg nem tudod eladni, mert nem szép dolog más pénzével, idejével szórakozni. Lehet órákat szánt rá, hogy megtalálja a tökéletes darabot több ezer temék közül, és most a pénzét is "használod". Ez nem az ő hibája. Komolyan nem értem amúgy, miért kell olyasmit hirdetni, ami nincs is nálad?

Én eladtam egy ruhát tegnap, és szintén nem volt itthon, bent volt a munkahelyemen, mert múlt héten annyian beszívecskézték, hogy biztos voltam benne, hogy 1-2 nap alatt elviszik. Tegnap elvitték, ma meg betegen bementem érte a munkahelyemre, táppénz alatt, hogy fel tudjam adni. A saját lelkiismeretem miatt is, meg hogy a vevőt ne szivassam meg.

2023. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#3 Én is úgy árulok, hogy anyukám lakásán vannak a cuccok, ahova hétvégenként megyek, egyébként albérletben lakok 150 km-re. Néha nekem is úgy jön ki a lépés, hogy nem megyek haza hétvégén, igaz én akkor megkérem anyukámat, hogy vigye el feladni ő.
2023. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor mégis megoldod. Meg ha minden hétvégén hazajársz, akkor az 5 munkanapba mindig beleférsz, bármelyik napon vesznek tőled valamit. Ez mégsem 2 hét...
2023. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!