Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nincs lehetoseg letiltan...

Miert nincs lehetoseg letiltani bizonyos kerdeseket?

Figyelt kérdés
A "Nezzetek meg a terhessegi tesztemet" tipusu kerdesektol mar hulyet kapok. Miert nem lehet kizarni bizonyos kerdeseket es csak olyanokat dobna fel a veletlen opcio, ami erdekel? Peldaul megadhatnal kulcsszavakat (nalam: terhesseg, ovulacio, mentalis betegseg), amit kizarna a rendszer kerdes feldobasnal ?
2023. jún. 21. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nehéz úgy válaszolni, hogy ne tűnjön flegma beszólásnak, de: azért nincs lehetőség, mert nem fejlesztettek le ilyet, nem volt rá igény az üzemeltető részéről, nem akarta ezt biztosítani. Ahogy sok más olyan dolog sem valósult meg, amitől az oldal használata könnyebb, egyszerűbb vagy gyorsabb lehetne.
2023. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, ertem. De egy ilyen fejlesztes latvanyosan megdobna az oldalt, mert en konkretan amikor a 100-ik "terhes vagyok-e, mert mellettem kefeltek az uszodaban" kerdest meglatom, hagyom a fenebe az oldalt egy idore, ugy felkur.
2023. jún. 21. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kategória specifikus kérdéstípus, ahol a nagy többséget ugyanoda írják ki? A gyerekvállalás és teherbe esés is egy helyen van.

Ha más kategóriákat szemetelnek vele, 1 kattintás megnyitni és 2 kattintás jelenteni, utána elfelejted hogy létezik (és el is tüntetik szem elől). Vagy ha úgy érzed ezt nem a te dolgod megcsinálni, egyszerűen elolvasod a kérdést és átugrasz a következőre. Nem ér annyit, hogy felidegesítsd magad.


Böngészőbe létezik olyan kiegészítő, ami megadott kulcsszavak alapján cenzúráz (kihúzza egy színnel a teljes szövegdobozt és nem látod), de el nem tünteti a kérdést a listából, csak elsötétíti mintha egy fekete cenzúradoboz kerülne rá automatikusan: spoiler protection 2.0 a neve.

2023. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
greasemonkey scriptstel tudsz magadnak szűréseket varázsolni.
2023. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra fura, amiket írsz. Boltokban is bosszankodsz, ha sok olyan árucikket látsz, ami számodra felesleges? Úgy általában, ami téged nem érdekel, de találkozol vele, pláne sűrűn, akkor bosszankodsz? Jólesik, vagy miért csinálod?

Engem nem tud bosszantani, ha olyat látok, hallok, ami nem érdekel; egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Nagyon fiatal korom óta megoldom így, nem várom el, hogy mások kínáljanak megoldást rá, takarítsák el előlem.

Ha jólesik a bosszankodás, akkor folytasd. Ha nem, akkor kerüld el; ha erre magadtól nem vagy képes, akkor kérd szakember segítségét.

2023. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok kategóriában vannak ismétlődő hülye kérdések. Ezek kiszűrhetősége kb. a 100. a fejlesztési igénylistán, de itt nem csinálnak semmit.
2023. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb troolok termelik a nagy forgalmat egy-egy kérdésnél. Az alaszkás őrült is száz környékén kap reakciót.
2023. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!