Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ugye azt nem lehet itt megnézn...

Ugye azt nem lehet itt megnézni, hogy egy bizonyos illető milyen kérdéseket tett fel?

Figyelt kérdés
Rámírt ma valaki egy kérdésem kapcsán priviben, utána pár perc múlva megint kaptam tőle egy üzit, de egy másik kérdésemmel kapcsolatban (mármint másik kérdésnél ment rá, hogy üzenetet küld). Ez ugye csak véletlen? (bár elég fura) ugye nem látja az összes kérdésem? o.O
2016. márc. 16. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor listázható minden kérdésed és válaszod, ha be van kapcsolva a felhasználónév mutatása. Mivel az egyedi, elég Google-ben rákeresni.


Lehet csak véletlen, ha például a szexualitás vagy hasonló jellegű témában kérdeztél, ott sorban ráírnak mindenkire.

2016. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs bekapcsolva a felhasználóm már régóta.


Nem abban kérdeztem, sőt a két kérdés két különböző témában volt, szóval elég kevés rá az esély, hogy kétszer is így kiszúrt...

2016. márc. 16. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Az oldalon nincs olyan funkció amivel rákereshetsz felhasználókra, nem listázhatod kérdéseiket és válaszaikat sem.

Akinek el van rejtve a neve, annál végképp nincs kiindulási pont, addig senki nem tudja meg a neved, amíg rád nem ír és te válaszolsz neki. Ilyenkor már feladóként a neved fel lesz tüntetve, de addig nem. És még ezek után sem tud a kérdéseidre rákeresni, mert az oldal nem társítja a neved egyik kérdéshez sem.

2016. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem tudom, hogy jött ez össze:)
2016. márc. 16. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy ezt először én tettem fel kicsit másképp, de azóta már kétszer megkérdezték pont utánam. Most akkor miattam kérdeztétek? Én pont elírtam. *felhasználö=felhasználó :D
2016. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A felhasználó neved egy magyar keresztnév, és utána számok? Mert akkor igen :D
2016. márc. 17. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen egy név és utána számok. De te ki is vagy?
2016. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd hülye leszek elmondani.
2016. márc. 17. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
És én ki vagyok? :D
2016. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De én többször is láttam már a gyk-n hogy mondják, a többi kérdésed alapján, meg ezeket is te tetted fel, ellentmondás van stb, szóval nekem is gyanús hogy valahogy lehet itt megnézni, hogy ugyanahhoz mi társul. Én is tettem fel ezért egy ilyen kérdést. Vagy pl. egyesek tudják, mondani a másiknak, hogy pl. milyen sokszor tette fel a kérdést. Ők honnan tudják. Én pl. nem járok annyit erre az oldalra hogy tudnám, nyomon tudnám követni. Pl. hetente csak egyszer, vagy esetleg havonta.
2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!