Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire helyénval...

Szerintetek mennyire helyénvaló ha valaki pólóban rövidnadrágban illetve papucsban vezet? Ha közben taxizással foglalkozik.

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint a kressz is tiltja a papucsban való vezetést.

#Taxis etikett
2023. jún. 21. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja, de nem biztonságos és taxiban tiszteletlenség a papucs. A ruházattal nincs gond, ha tiszta, rendezett.
2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez így tiszteletlenség az utasok felé.
2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztelet ide vagy oda, Ha meleg van nyugodtan. Hiszen a melegtől rosszúl is lehet az ember, azzal pedig veszélyezteti az utasai és utakon közlekedők életét is.


Szerintem prioritásban előrébb van az élet, mintsem az illem, amire valójában sokan tojnak, hiszen az uticél és fuvar a lényeg a taxiba ülő személyeknek is.


Sokszor vettem igénybe taxit és őszintén: sose érdekelt miben vannak.


De pl egy fontos üzleti találkozón már minden részletét lecsekkolom az illetőnek, még a körmeikezei állapotát is.


A papucs veszélyes tud lenni, inkább szandál vagy vegye le vezetéskor a papucsot.


Hiszen oda nem lát be az ember, meg senki se nézegeti.


Rövid ujjú ingek is vannak.

Nem kell nyakig begombolni.


S tessék sok folyadékot inni, segít sok mindenben. Hőleadás, hidratálás, agyi funkciók jobb működése, stb.


Legyen jól és kényelmesen. Ráadásul ha egész nap vezet az ember, jobb a kényelem és biztonság.

2023. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!