Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 17-18 fokban, ha...

Szerintetek 17-18 fokban, ha rövidnadrágban vagyok akkor nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
felfázhat a veséd, méhed.
2023. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha sportolsz közben,akkor nem.Csak úgy mászkálni,megfázhatsz.
2023. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Most meg nem majd 20 ev mulva
2023. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy edzett, és, hogy mit csinálsz a rövidnadrágban. Elmész kirándulni és hegyet mászni, egész nap mozogsz, hol gyalogolsz, hol kocogsz egy kicsit, de sosem ülsz le, vagy kimész a sarki játszótérre és leülsz a padra kukkolni a gyerekeket?

Attól függ, mennyire vagy edzett, és, hogy mit csinálsz a rövidnadrágban. Elmész kirándulni és hegyet mászni, egész nap mozogsz, hol gyalogolsz, hol kocogsz egy kicsit, de sosem ülsz le, vagy kimész a sarki játszótérre és leülsz a padra kukkolni a gyerekeket?

Én rendszeresen (évek óta) szoktam rövid shortban elsétálni a közeli edzőterembe, még télen is (akkor mondjuk inkább odafutok), hogy ne kelljen cuccot vinnem, hogy ott kelljen ide-oda átöltözni. Csak egy kis kéztörlő van a nyakamban vagy a kezemben, meg a tagságim a zsebemben. Két saroknyi, és még sosem voltam beteg, még télen is izzadtan kijövök és hazaszaladok, amolyan levezetésként még jó is.

28F

2023. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
mi bajod lenne. persze a fázósak szerint bele is halhatsz, de ez hülyeség
2023. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, én kb. mindig rövidnadrágban vagyok, kivéve max. ha komolyabb mínuszok vannak. Semmi bajom nem volt eddig sem.
2023. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
15°C már rövidbe megyek mindenhova
2023. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Van akinek ez az ideális hőmérséklet, de szerintem nem tetted volna fel a kérdést, ha olyan lennél. Egyeseknek a 10 fok is kellemes és max pólóban vannak, másoknak még a 25 fok is éppenhogycsak jó. :) Ne a hőfokhoz mérd, hanem magadhoz és a testmozgáshoz. Sportolni valóban nagyon jó általában bárkinek.
2023. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. ápr. 20. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kap az ember betegséget a hidegtől... csak egyszerűen nem kellemes érzés fázni. Persze hogy ki mikor fázik, az már egyéni, ez te tudod.
2023. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!