Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A youtube-on miért rossz...

AnimeStar01 kérdése:

A youtube-on miért rossz minőségű már az elejétől kezdve a videó ha be van állítva hogy autómatikusan a jobb minőséget hozza?

Figyelt kérdés
Mobilon van ilyen gondom. Egyértelműen nem internettel kapcsolatos, de egyáltalán nem tudok rájönni mi lehet a probléma okozója, és mostmár nagyon az agyamra megy.😮‍💨😕

2023. jún. 22. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Az autómatikus nem tudom mi. A lejátszó nem varázsló. Ha kis felbontásban van feltöltve, nem tud belőle senki és semmi nagyot varázsolni. HD-t le lehet butítani, de gyenge pixelszámból sokat nem.
2023. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én értem miről beezél, napokban én is beelfutottam, sszerintem valami új feature.. ha lassúnak érzikeli a neted valamiért akkor leveszi
2023. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Profilodvan állitsd át aztomatikusrol jo minosegure...
2023. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is belefutottam már párszor. Igen, a profilbeállítások között van ilyen opció, ott keresd meg.
2023. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna ott bevan állítva a "Jobb minőség" neten is, de nem akarja. 😕 Azért köszönöm a válaszaitokat; 🥹🥰
2023. jún. 22. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy ilyen videót?
2023. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom még járvány idején vezették be ezt a marhaságot, hogy ne terheljék annyira az internetet. Pont olyan értelmetlen látszat intézkedés, mint az EU kupakos hülyesége. Mindenesetre elég idegesítő.
2023. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szokott még ilyen lenni, amikor nagyon lassú a neted, és inkább átállítja rosszabb minőségűre, hogy ne kelljen egyes képkockákra 10 másodperceket várnod.
2023. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!