Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Packeta csomagküldès,mennyi idő?

Packeta csomagküldès,mennyi idő?

Figyelt kérdés
Adtam fel csomagot packeta automatában, tegnap megérkezett a csomagraktárba,mennyi idő körülbelül amíg onnan kiszállítják a megadott csomagpontr?

2023. jún. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap általában. De ha a csomagpont telített, lehet több is
2023. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lájsz ***** válasza:
63%
1-2 nap? Szép is lenne! 8 napja van náluk egy csomagom szállítás alatt,és ebből 5 napja pesten dekkol valami depóban. Első és utolsó volt hogy ezzel a hulladék céggel hozattam bármit is! Tehát kedves kérdező: Ha még a harmadik szállítási naponsem kapod meg a csomagod,zargasd folyamatosan az ügyfélszolgálatot telefonon,különben csak a jóisten tudja mikor kapod kézhez.
2023. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A csomagpontra gyorsan érkezett mindig, átadástól számított 1-2 munkanap. Az automata a gázos, de az sem a cég miatt, az emberek miatt... Mikor nem tudták kézbesíteni 3-4 napig és végre jött az értesítés, hogy átvehető, pont az automata 5 perces közelében voltam és mentem is. A szállító srác még ott volt és mesélte, hogy képtelenek az emberek átvenni a csomagot... A megőrzési idő lejárta után szedi ki, viszi vissza a felét. Ezért van tele minden automata..GLS, Fox, Packeta stb... Tehát: kedves lusta dögök, légyszi 1-2 nap alatt érj már oda a cuccodért, mert más csomagját miattad nem tudják kézbesíteni... :(
jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pontosan! A sok majom miatt telítettek az automaták,

akik b@sznak rá kivenni a csomagjukat mihamarabb!

jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!