Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valamilyen normális...

Van valamilyen normális töltődohány a piacon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kék Pall Mallt szívok már évek óta, de egyre siralmasabb a minősége... már többször előfordult, hogy felnyitom és úgy ki van száradva, mintha hetekig állt volna a napon. Eddig csak 30-40 grammos kiszereléseknél futottam bele ilyenbe, de most kifogtam egy ilyet 50 grammosból is, gyakorlatilag kifizettem 3700 forintot 50 grammnyi pordohányért... Máskor meg pont az a baj, hogy annyira nedves, szinte már gumi állagú, hogy akárhogy szárítom, nem lesz jobb.

Fekete Bensont veszek még néha, de a múltkor abból is kifogtam egy ilyen agyonszáradt adagot. Piros Golden Gate, meg semmilyen Sophie nem jön be egyáltalán.

Tudnátok ajánlani valami megbízható dohányt, ami erősségre is kb. hasonló? Tekerésre nem akarok átállni.



2023. jún. 23. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga Szofi jött be
2023. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!