Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy rossz helyen vagyok.


Nem akarok olyan körülmények között élni életem végéig, amilyenek között most vagyok.


Viszont a mai gazdasági körülmények miatt egyedül boldogulni nagyon nehéz!


Viszont megfulladok, menni akarok!


Megboldogult anyám azt mondta mindig, hogy egy nőnek tűrni kell.


Az állatai zavarnak, az, hogy nem javít meg semmit, lusta.


Ezek nagyon rossz dolgok?


Ti is sokat tűrtök a páratoknak legyen az férfi/nő?


2023. jún. 24. 10:50
 1/1 anonim válasza:

Szerintem az a fontos, hogy te mitől érzed magad boldognak.


Ha nem érzed magad jól abban a kapcsolatban, amiben most vagy, akkor szakíts.


Rossz dolog az, amikor az embernek el kell költöznie egy kisebb vagy rosszabb állapotban lévő lakásba és pár évig rossz körülmények között kell élnie, de hosszabb távon nézve ez egy teljesen új és teljesen más élet kezdete lehet, ami akár sokkal jobb is lehet a mostaninál.


Szerintem a 21. század a változás és a lehetőségek kora. Nem érdemes ma egy biztos de rossz dologhoz életed végéig ragaszkodni és abban reménykedni, hogy idővel majd hozzászoksz, csupán azért, mert nehéz feladatnak tűnik a változás, hiszen változtatni mindig nehéz.

2023. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!