Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez csúnya dolog...

Szerintetek ez csúnya dolog lenne?

Figyelt kérdés

Júl 10 es 16 kozott lenne lehetoseg onkenteskedni a Bánkitó Fesztiválon, ami 13-15 kozott lesz megrendezve. De tesom kislanyanak 11-en lesz 3. szulinapja. Viszont tesommal es felesegevel nem igazan allunk egymassal tul jo/mely viszonyban. A kislanyukkal ugyszinten,pl egyszer sem vettem meg olembe/nyakamba vagy hasonlo. Ritkan ad puszit ha elmegyek es ennyi.

Őszinte legyek tul sok kedvem nincs ott lenni. UK-ban voltam 2016-tol es nem jartam haza olyan gyakran, most majus vegetol vagyok ismet itthon es jul vegen tervezek visszamenni, szoval emiatt is azert elhidegultunk egymastol.

Van meg egy tobb mint fel eves kislanyuk is es amiota itthon vagyok azota egyszer nem vettem ölembe/kezembe. Volt egyszer hogy az anyukajaval voltunk 3-asban es lehetett latni, hogy talan atakar jonni hozzam de anyja nem engedte. Gondolom ez is azt jelenti, hogy nem kedvelnek igazan.


Szerintetek rosszul/zokon vennek (plusz a tobbi csaladtag) ha nem lennek ott a szuletesnapon? Hogy latjatok ezt?

Pl korabban emlitettem hogy tetovalast lehet azon a napon csinaltal volna es anyam meg masik tesom egybol mondta "De akkor lesz Emese szuletesnapja!"



2023. jún. 24. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Onkenteskedes, maga a fesztival leirtak alapjan vonzz valamennyire. Soha nem voltam meg ehhez hasonlo helyen. 1x voltam csupan a Lecsó fesztivalon (ott legalabb Ruzsa Magdi jo volt) evekkel ezelott es ennyi.
2023. jún. 24. 11:49
 2/8 A kérdező kommentje:

Eredeti temara:

Mikor multkor voltam naluk akkor volt ez hogy atakart jonni olembe a kisbaba, de akkor kicsit azt ereztem hogy tartozok valahova, pizzat rendeltunk meg segitettem kicsit viragok metszeseben/itatasaban.

2023. jún. 24. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:

> es anyam meg masik tesom egybol mondta "De akkor lesz Emese szuletesnapja!"

> - Szuper, majd gondolok rá.

2023. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2023. jún. 24. 15:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Johetnek valaszok meg
2023. jún. 27. 10:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Júl 10 es 16 kozott lenne lehetoseg onkenteskedni a Bánkitó Fesztiválon, ami 13-15 kozott lesz megrendezve. De tesom kislanyanak 11-en lesz 3. szulinapja. Viszont tesommal es felesegevel nem igazan allunk egymassal tul jo/mely viszonyban. A kislanyukkal ugyszinten,pl egyszer sem vettem meg olembe/nyakamba vagy hasonlo. Ritkan ad puszit ha elmegyek es ennyi.


Őszinte legyek tul sok kedvem nincs ott lenni. Kulfoldon voltam 2015-tol es nem jartam haza olyan gyakran, most majus vegetol vagyok ismet itthon es jul vegen tervezek visszamenni.


Van meg egy tobb mint fel eves kislanyuk is es amiota itthon vagyok azota egyszer nem vettem ölembe/kezembe. Volt egyszer hogy az anyukajaval voltunk 3-asban es lehetett latni, hogy talan atakar jonni hozzam de anyja nem engedte. Gondolom ez is azt jelenti, hogy nem kedvelnek igazan.


Pl. korabban emlitettem hogy tetovalast lehet azon a napon csinaltal volna es anyam meg masik tesom egybol mondta "De akkor lesz Emese szuletesnapja!"



Onkenteskedes, maga a fesztival leirtak alapjan vonzz valamennyire. Soha nem voltam meg ehhez hasonlo helyen. 1x voltam csupan a Lecsó fesztivalon (ott legalabb Ruzsa Magdi jo volt) evekkel ezelott es ennyi.



Szerintetek rosszul/zokon vennek (plusz a tobbi csaladtag) ha nem lennek ott a szuletesnapon? Hogy latjatok ezt?

2023. jún. 27. 10:44
 7/8 anonim válasza:

Szerintem egy kisgyerek egyáltalán nem is emlékszik a szülinapjára, szóval legfeljebb a szülei/te szüleid fognak megsértődni, de ha esetleg veszel neki valami kis ajándékoz, úgy talán ki is engeszteled őket, de amúgyis felnőtt vagy, nehogy már egy szülinap miatt ne menj oda, ahová te szeretnél.

Egyébként jó fesztivál lesz szerintem, viszonylag családias szóval akár ők is elmehetnének oda :DD

De ha meg szeretnél ott egyedül lenni, akkor is simán el tudsz menni a szülinapra, az önkénteskedés nem napi 24 óra

Ha meg inkább az a helyzet, hogy ez a fesztivál ürügy lenne, hogy ne is kelljen elmenned, akkor mondd, hogy jaj, ide már muszáj menned, de azért jó szülinapozást tesódéknak, Isten éltesse unokahugod blahblah

2023. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Onkenteskent mennek, a tenyleges fesztival 13-15 kozott van.
2023. jún. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!