Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Semmi térerő és 4/5G nélkül...

Semmi térerő és 4/5G nélkül lehet spotifyon zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Kocsival megyünk Szerbián és Makedónián keresztül és nem akarok fizetni. Zenéket letöltöttem már, és prémiumom is van. Valaki irt már ki hasonló kérdést de nem éppen jöttem rá abból a válaszra.

2023. jún. 24. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az offline hallgatás feltétele a letöltés, a letöltött tartalmak elérhetőségének feltétele hogy legalább 30 naponta neten is csatlakozol a fiókba.


Amúgy simán kipróbálhattad volna, hogy elveszed a telefontól a netet, és elindul-e a lejátszás.

2023. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha letöltötted, akkor gond nélkül működni fog offline is.
2023. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben van spotify prémiumod, és letöltötted a szükséges dalokat, akkor minden további nélkül fog menni internet hozzáférés nélkül is.
2023. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kiváncsi leszek,mivel ugye le van tiltva a 2-es és 3-as dijzóna is. Csak hát ugye tudhatni,hogy rengeteg ember nagy számlát csinált mivel használta a netet ezekben a zónákban. Nem szeretnék közéjük tartozni. :D
2023. jún. 24. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha le van töltve minden zene amit hallgatni szeretnél, akkor nyugodt szívvel kikapcsolhatod a mobilnetet, így biztosan nem kell majd fizetned.
2023. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tegyem repülőüzemmódba a biztonság kedvéért?
2023. jún. 24. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal annyit érsz el pluszban, hogy nem fogsz tudni telefonálni semmilyen irányban. Ha jól tudom, akkor hívás esetén a híváskezdeményező fél fizeti a roamingdíjat, tehát ha felhívsz valakit, akkor az neked lesz drága, ha pedig téged hívnak fel, akkor az a másik félnek. Szóval ez miatt nem muszáj repülőgépesbe tenni a telefont, mert akár fontos hívást is kaphatsz otthonról.
2023. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fontos hivás miatt én nem aggódok. A lényeg, hogy ne csináljak számlákat ha nem muszáj. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a gyors segitséget. <3
2023. jún. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!