Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora bevétele lehetne kb...

Bucibaba100 kérdése:

Mekkora bevétele lehetne kb Szegeden egy Kylie Jenner szépség szalonnak?

Figyelt kérdés
Csak egy kósza éjjeli gondoltad, de elképzeltem milyen lenne, ha lenne egy saját szépség szalonom a városomban. Csak kylie skin és kylie cosmetics termékeket hasznàlnák, sminkelést és arc kezeléseket vállalnék, internetes hirdetések mennek (jelenleg web desingel foglalkozok). Csak én dolgoznék benne. Mekkora forgalma lenne, és várhatóan körülbelül mekkora haszon rajta?

2023. jún. 28. 05:28
 1/5 anonim válasza:

Kiadás: sok milliónál kezdődne, ha megkapnád Jenneréktől az engedélyt, de úgysem kapnád. Plusz ha nem vagy szakember, előbb szakmát kellene tanulnod (szintén milliós összeg), vagy alkalmazni olyanokat, akiknek megvan, vagyis az ő bérükre is félre kellene tenned néhány milliót. Szalon bérlés vagy vásárlás, Jenner arculatnak megfelelő kialakítás, berendezés, szóval alsó hangon az egész minimum 20 milliónál kezdődne.


Bevétel: kb. a nullával egyenlő, mert ezek a termékek nem szalon minőségűek és nem tudom elképzelni sem, miért pont oda mennének az emberek. A termékek drágák és az egész Jenner és Kardashian família nagyon megosztó az emberek között és nem szeretnék pénzelni őket.

2023. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja igen, arról nem beszélve, hogy egy (vagy több) ügyvédet és könyvelőt is kellene keresned, akik fordítanák és értelmeznék a sokszáz oldalas szerződést, amit kötnöd kellene Jennerékkel és számolj arra is, hogy bizonyos százalékot lehet le is kellene adnod nekik. De persze ez már csak puszta feltételezés abból kiindulva, hogy náluk minden a pénzről szól.
2023. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért kéne xd egyéni vàllalkozó lennék, helyem van, nem kylie jenner hivatalos nevevel lenne hirdetve, hanem azzal hogy csak az o termekeit hasznalom
2023. jún. 29. 23:47
 4/5 anonim válasza:
Mindenre válaszoltam szerintem. Nem szalonminőségűek a termékeik, ráadásul erősen túlárazottak. Emiatt amennyi pénzt elkérnél egy-egy kezelésért, senki nem menne el
2023. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad múltkor, hogy te soha nem fogsz dolgozni?
2023. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!